Forum klasy IIIc


#61 2007-11-13 18:18:56

DuDzia

Pogromca Zwierząt xD

status 3461668
8262383
Skąd: xD
Zarejestrowany: 2007-11-09

Re: Trzy slowa

Gdy byłem mały miałem małe raczki i wtedy postanowiłem pakować na siłce i poszedłem do Matysa aby dał mi mete, ale on powiedział że już całą wykorzystał i mam iść do doktora aby on amputował mu ręce, niestety operacja nie udała się i masz ręce na plecach, ale Piotrek sie nie załamał i zapisał się na pływalnie ponieważ miał skrzela i szło mu już dobrze, ale zgubił gacie po tacie, zgubił też mózg kolegi Czesia a Czesio złapał muche i zgwałcił ją, a potem zapalił skręta i zrobiło mu się źle bo musiał zrobic kupe i zapomniał, że ma srake, zatwardzenie i kiłę, ogólnie mówiąc miał fajnie ale Piotrusiowi było smutno i miał wahania nastrojów i postanowił wziąść Deprim ale to nie pomogło więc rzucił się z mostu, ale jechała śmieciara i do niej wpadł i nic mu się nie stało. Znalazł w niej banana, który byl z gumka recepturką i zrobił sobie z niej procę i zabił  mamę i tatę krzeslem ponieważ za dużo grał w Tibie. Został wydalony do sierocińca, gdzie poznał sexi dominkia lecz on odpierał moje zaloty, więc musiał sięgać po mydełko, tam spotkał Rumuna który pakował...pranie do  różowej pralki która umiała mówić i gotowac kurczaki ktore były smaczne. I wydawałoby się, ze Piotruś będzie zyl dlugo i szcześliwie, ale dostal lalke ktora nie miała włosów i sam wyłysial pod pachami, zatem poszedł do włosologa, który doradził mu żeby wypił trzy szklanki melisy a..

Offline

 

#62 2007-11-13 19:12:40

adzia

Użytkownik

2895562
Zarejestrowany: 2007-11-10
WWW

Re: Trzy slowa

Gdy byłem mały miałem małe raczki i wtedy postanowiłem pakować na siłce i poszedłem do Matysa aby dał mi mete, ale on powiedział że już całą wykorzystał i mam iść do doktora aby on amputował mu ręce, niestety operacja nie udała się i masz ręce na plecach, ale Piotrek sie nie załamał i zapisał się na pływalnie ponieważ miał skrzela i szło mu już dobrze, ale zgubił gacie po tacie, zgubił też mózg kolegi Czesia a Czesio złapał muche i zgwałcił ją, a potem zapalił skręta i zrobiło mu się źle bo musiał zrobic kupe i zapomniał, że ma srake, zatwardzenie i kiłę, ogólnie mówiąc miał fajnie ale Piotrusiowi było smutno i miał wahania nastrojów i postanowił wziąść Deprim ale to nie pomogło więc rzucił się z mostu, ale jechała śmieciara i do niej wpadł i nic mu się nie stało. Znalazł w niej banana, który byl z gumka recepturką i zrobił sobie z niej procę i zabił  mamę i tatę krzeslem ponieważ za dużo grał w Tibie. Został wydalony do sierocińca, gdzie poznał sexi dominkia lecz on odpierał moje zaloty, więc musiał sięgać po mydełko, tam spotkał Rumuna który pakował...pranie do  różowej pralki która umiała mówić i gotowac kurczaki ktore były smaczne. I wydawałoby się, ze Piotruś będzie zyl dlugo i szcześliwie, ale dostal lalke ktora nie miała włosów i sam wyłysial pod pachami, zatem poszedł do włosologa, który doradził mu żeby wypił trzy szklanki melisy a potem stanął na


Good Faces - Lodziarnia.mp3

Offline

 

#63 2007-11-14 19:14:27

matyS

Spammer no.1

Skąd: Przed klawiaturą
Zarejestrowany: 2007-11-09
WWW

Re: Trzy slowa

Gdy byłem mały miałem małe raczki i wtedy postanowiłem pakować na siłce i poszedłem do Matysa aby dał mi mete, ale on powiedział że już całą wykorzystał i mam iść do doktora aby on amputował mu ręce, niestety operacja nie udała się i masz ręce na plecach, ale Piotrek sie nie załamał i zapisał się na pływalnie ponieważ miał skrzela i szło mu już dobrze, ale zgubił gacie po tacie, zgubił też mózg kolegi Czesia a Czesio złapał muche i zgwałcił ją, a potem zapalił skręta i zrobiło mu się źle bo musiał zrobic kupe i zapomniał, że ma srake, zatwardzenie i kiłę, ogólnie mówiąc miał fajnie ale Piotrusiowi było smutno i miał wahania nastrojów i postanowił wziąść Deprim ale to nie pomogło więc rzucił się z mostu, ale jechała śmieciara i do niej wpadł i nic mu się nie stało. Znalazł w niej banana, który byl z gumka recepturką i zrobił sobie z niej procę i zabił  mamę i tatę krzeslem ponieważ za dużo grał w Tibie. Został wydalony do sierocińca, gdzie poznał sexi dominkia lecz on odpierał moje zaloty, więc musiał sięgać po mydełko, tam spotkał Rumuna który pakował...pranie do  różowej pralki która umiała mówić i gotowac kurczaki ktore były smaczne. I wydawałoby się, ze Piotruś będzie zyl dlugo i szcześliwie, ale dostal lalke ktora nie miała włosów i sam wyłysial pod pachami, zatem poszedł do włosologa, który doradził mu żeby wypił trzy szklanki melisy a potem stanął na klacie i..


WWW.PAJACYK.PL

Offline

 

#64 2007-11-23 14:50:29

johny

Dofusomaniak

Zarejestrowany: 2007-11-11

Re: Trzy slowa

Gdy byłem mały miałem małe raczki i wtedy postanowiłem pakować na siłce i poszedłem do Matysa aby dał mi mete, ale on powiedział że już całą wykorzystał i mam iść do doktora aby on amputował mu ręce, niestety operacja nie udała się i masz ręce na plecach, ale Piotrek sie nie załamał i zapisał się na pływalnie ponieważ miał skrzela i szło mu już dobrze, ale zgubił gacie po tacie, zgubił też mózg kolegi Czesia a Czesio złapał muche i zgwałcił ją, a potem zapalił skręta i zrobiło mu się źle bo musiał zrobic kupe i zapomniał, że ma srake, zatwardzenie i kiłę, ogólnie mówiąc miał fajnie ale Piotrusiowi było smutno i miał wahania nastrojów i postanowił wziąść Deprim ale to nie pomogło więc rzucił się z mostu, ale jechała śmieciara i do niej wpadł i nic mu się nie stało. Znalazł w niej banana, który byl z gumka recepturką i zrobił sobie z niej procę i zabił  mamę i tatę krzeslem ponieważ za dużo grał w Tibie. Został wydalony do sierocińca, gdzie poznał sexi dominkia lecz on odpierał moje zaloty, więc musiał sięgać po mydełko, tam spotkał Rumuna który pakował...pranie do  różowej pralki która umiała mówić i gotowac kurczaki ktore były smaczne. I wydawałoby się, ze Piotruś będzie zyl dlugo i szcześliwie, ale dostal lalke ktora nie miała włosów i sam wyłysial pod pachami, zatem poszedł do włosologa, który doradził mu żeby wypił trzy szklanki melisy a potem stanął na klacie i wyleciała mu kupa...

Offline

 

#65 2007-11-24 15:01:45

adzia

Użytkownik

2895562
Zarejestrowany: 2007-11-10
WWW

Re: Trzy slowa

Gdy byłem mały miałem małe raczki i wtedy postanowiłem pakować na siłce i poszedłem do Matysa aby dał mi mete, ale on powiedział że już całą wykorzystał i mam iść do doktora aby on amputował mu ręce, niestety operacja nie udała się i masz ręce na plecach, ale Piotrek sie nie załamał i zapisał się na pływalnie ponieważ miał skrzela i szło mu już dobrze, ale zgubił gacie po tacie, zgubił też mózg kolegi Czesia a Czesio złapał muche i zgwałcił ją, a potem zapalił skręta i zrobiło mu się źle bo musiał zrobic kupe i zapomniał, że ma srake, zatwardzenie i kiłę, ogólnie mówiąc miał fajnie ale Piotrusiowi było smutno i miał wahania nastrojów i postanowił wziąść Deprim ale to nie pomogło więc rzucił się z mostu, ale jechała śmieciara i do niej wpadł i nic mu się nie stało. Znalazł w niej banana, który byl z gumka recepturką i zrobił sobie z niej procę i zabił  mamę i tatę krzeslem ponieważ za dużo grał w Tibie. Został wydalony do sierocińca, gdzie poznał sexi dominkia lecz on odpierał moje zaloty, więc musiał sięgać po mydełko, tam spotkał Rumuna który pakował...pranie do  różowej pralki która umiała mówić i gotowac kurczaki ktore były smaczne. I wydawałoby się, ze Piotruś będzie zyl dlugo i szcześliwie, ale dostal lalke ktora nie miała włosów i sam wyłysial pod pachami, zatem poszedł do włosologa, który doradził mu żeby wypił trzy szklanki melisy a potem stanął na klacie i wyleciała mu kupa z ucha w kolorze...


Good Faces - Lodziarnia.mp3

Offline

 

#66 2007-11-24 16:02:42

johny

Dofusomaniak

Zarejestrowany: 2007-11-11

Re: Trzy slowa

Gdy byłem mały miałem małe raczki i wtedy postanowiłem pakować na siłce i poszedłem do Matysa aby dał mi mete, ale on powiedział że już całą wykorzystał i mam iść do doktora aby on amputował mu ręce, niestety operacja nie udała się i masz ręce na plecach, ale Piotrek sie nie załamał i zapisał się na pływalnie ponieważ miał skrzela i szło mu już dobrze, ale zgubił gacie po tacie, zgubił też mózg kolegi Czesia a Czesio złapał muche i zgwałcił ją, a potem zapalił skręta i zrobiło mu się źle bo musiał zrobic kupe i zapomniał, że ma srake, zatwardzenie i kiłę, ogólnie mówiąc miał fajnie ale Piotrusiowi było smutno i miał wahania nastrojów i postanowił wziąść Deprim ale to nie pomogło więc rzucił się z mostu, ale jechała śmieciara i do niej wpadł i nic mu się nie stało. Znalazł w niej banana, który byl z gumka recepturką i zrobił sobie z niej procę i zabił  mamę i tatę krzeslem ponieważ za dużo grał w Tibie. Został wydalony do sierocińca, gdzie poznał sexi dominkia lecz on odpierał moje zaloty, więc musiał sięgać po mydełko, tam spotkał Rumuna który pakował...pranie do  różowej pralki która umiała mówić i gotowac kurczaki ktore były smaczne. I wydawałoby się, ze Piotruś będzie zyl dlugo i szcześliwie, ale dostal lalke ktora nie miała włosów i sam wyłysial pod pachami, zatem poszedł do włosologa, który doradził mu żeby wypił trzy szklanki melisy a potem stanął na klacie i wyleciała mu kupa z ucha w kolorze różowym, podobnym do...

Offline

 

#67 2007-11-24 17:10:22

DuDzia

Pogromca Zwierząt xD

status 3461668
8262383
Skąd: xD
Zarejestrowany: 2007-11-09

Re: Trzy slowa

Gdy byłem mały miałem małe raczki i wtedy postanowiłem pakować na siłce i poszedłem do Matysa aby dał mi mete, ale on powiedział że już całą wykorzystał i mam iść do doktora aby on amputował mu ręce, niestety operacja nie udała się i masz ręce na plecach, ale Piotrek sie nie załamał i zapisał się na pływalnie ponieważ miał skrzela i szło mu już dobrze, ale zgubił gacie po tacie, zgubił też mózg kolegi Czesia a Czesio złapał muche i zgwałcił ją, a potem zapalił skręta i zrobiło mu się źle bo musiał zrobic kupe i zapomniał, że ma srake, zatwardzenie i kiłę, ogólnie mówiąc miał fajnie ale Piotrusiowi było smutno i miał wahania nastrojów i postanowił wziąść Deprim ale to nie pomogło więc rzucił się z mostu, ale jechała śmieciara i do niej wpadł i nic mu się nie stało. Znalazł w niej banana, który byl z gumka recepturką i zrobił sobie z niej procę i zabił  mamę i tatę krzeslem ponieważ za dużo grał w Tibie. Został wydalony do sierocińca, gdzie poznał sexi dominkia lecz on odpierał moje zaloty, więc musiał sięgać po mydełko, tam spotkał Rumuna który pakował...pranie do  różowej pralki która umiała mówić i gotowac kurczaki ktore były smaczne. I wydawałoby się, ze Piotruś będzie zyl dlugo i szcześliwie, ale dostal lalke ktora nie miała włosów i sam wyłysial pod pachami, zatem poszedł do włosologa, który doradził mu żeby wypił trzy szklanki melisy a potem stanął na klacie i wyleciała mu kupa z ucha w kolorze różowym, podobnym do gaci babci lecz.....

Offline

 

#68 2007-11-24 21:13:38

johny

Dofusomaniak

Zarejestrowany: 2007-11-11

Re: Trzy slowa

Gdy byłem mały miałem małe raczki i wtedy postanowiłem pakować na siłce i poszedłem do Matysa aby dał mi mete, ale on powiedział że już całą wykorzystał i mam iść do doktora aby on amputował mu ręce, niestety operacja nie udała się i masz ręce na plecach, ale Piotrek sie nie załamał i zapisał się na pływalnie ponieważ miał skrzela i szło mu już dobrze, ale zgubił gacie po tacie, zgubił też mózg kolegi Czesia a Czesio złapał muche i zgwałcił ją, a potem zapalił skręta i zrobiło mu się źle bo musiał zrobic kupe i zapomniał, że ma srake, zatwardzenie i kiłę, ogólnie mówiąc miał fajnie ale Piotrusiowi było smutno i miał wahania nastrojów i postanowił wziąść Deprim ale to nie pomogło więc rzucił się z mostu, ale jechała śmieciara i do niej wpadł i nic mu się nie stało. Znalazł w niej banana, który byl z gumka recepturką i zrobił sobie z niej procę i zabił  mamę i tatę krzeslem ponieważ za dużo grał w Tibie. Został wydalony do sierocińca, gdzie poznał sexi dominkia lecz on odpierał moje zaloty, więc musiał sięgać po mydełko, tam spotkał Rumuna który pakował...pranie do  różowej pralki która umiała mówić i gotowac kurczaki ktore były smaczne. I wydawałoby się, ze Piotruś będzie zyl dlugo i szcześliwie, ale dostal lalke ktora nie miała włosów i sam wyłysial pod pachami, zatem poszedł do włosologa, który doradził mu żeby wypił trzy szklanki melisy a potem stanął na klacie i wyleciała mu kupa z ucha w kolorze różowym, podobnym do gaci babci lecz to była jednak zieleń....

Offline

 

#69 2007-11-26 10:44:33

matyS

Spammer no.1

Skąd: Przed klawiaturą
Zarejestrowany: 2007-11-09
WWW

Re: Trzy slowa

Gdy byłem mały miałem małe raczki i wtedy postanowiłem pakować na siłce i poszedłem do Matysa aby dał mi mete, ale on powiedział że już całą wykorzystał i mam iść do doktora aby on amputował mu ręce, niestety operacja nie udała się i masz ręce na plecach, ale Piotrek sie nie załamał i zapisał się na pływalnie ponieważ miał skrzela i szło mu już dobrze, ale zgubił gacie po tacie, zgubił też mózg kolegi Czesia a Czesio złapał muche i zgwałcił ją, a potem zapalił skręta i zrobiło mu się źle bo musiał zrobic kupe i zapomniał, że ma srake, zatwardzenie i kiłę, ogólnie mówiąc miał fajnie ale Piotrusiowi było smutno i miał wahania nastrojów i postanowił wziąść Deprim ale to nie pomogło więc rzucił się z mostu, ale jechała śmieciara i do niej wpadł i nic mu się nie stało. Znalazł w niej banana, który byl z gumka recepturką i zrobił sobie z niej procę i zabił  mamę i tatę krzeslem ponieważ za dużo grał w Tibie. Został wydalony do sierocińca, gdzie poznał sexi dominkia lecz on odpierał moje zaloty, więc musiał sięgać po mydełko, tam spotkał Rumuna który pakował...pranie do  różowej pralki która umiała mówić i gotowac kurczaki ktore były smaczne. I wydawałoby się, ze Piotruś będzie zyl dlugo i szcześliwie, ale dostal lalke ktora nie miała włosów i sam wyłysial pod pachami, zatem poszedł do włosologa, który doradził mu żeby wypił trzy szklanki melisy a potem stanął na klacie i wyleciała mu kupa z ucha w kolorze różowym, podobnym do gaci babci lecz to była jednak zieleń, więc powiesił się.


Co powiecie na nową historyjkę? Bo ta taka troche przydługawa.
Zaczynam trochę dłużej:
Pewnego razu, kąpiąc się pod prysznicem, spojrzałem na dół i ku mojemu zdziwieniu..


WWW.PAJACYK.PL

Offline

 

#70 2007-11-26 14:28:51

johny

Dofusomaniak

Zarejestrowany: 2007-11-11

Re: Trzy slowa

Pewnego razu, kąpiąc się pod prysznicem, spojrzałem na dół i ku mojemu zdziwieniu nie miałem nic...

Offline

 

#71 2007-11-26 16:50:07

adzia

Użytkownik

2895562
Zarejestrowany: 2007-11-10
WWW

Re: Trzy slowa

Pewnego razu, kąpiąc się pod prysznicem, spojrzałem na dół i ku mojemu zdziwieniu nie miałem nic oprócz małego, cienkiego...


Good Faces - Lodziarnia.mp3

Offline

 

#72 2007-11-26 17:22:45

johny

Dofusomaniak

Zarejestrowany: 2007-11-11

Re: Trzy slowa

Pewnego razu, kąpiąc się pod prysznicem, spojrzałem na dół i ku mojemu zdziwieniu nie miałem nic oprócz małego, cienkiego patyczka do uszu...

Offline

 

#73 2007-11-26 22:21:47

adzia

Użytkownik

2895562
Zarejestrowany: 2007-11-10
WWW

Re: Trzy slowa

Pewnego razu, kąpiąc się pod prysznicem, spojrzałem na dół i ku mojemu zdziwieniu nie miałem nic oprócz małego, cienkiego patyczka do uszu wsadzonego między palce


Good Faces - Lodziarnia.mp3

Offline

 

#74 2007-11-28 18:56:33

johny

Dofusomaniak

Zarejestrowany: 2007-11-11

Re: Trzy slowa

Pewnego razu, kąpiąc się pod prysznicem, spojrzałem na dół i ku mojemu zdziwieniu nie miałem nic oprócz małego, cienkiego patyczka do uszu wsadzonego między palce, które były bardzo...

Offline

 

#75 2007-11-29 16:42:28

DuDzia

Pogromca Zwierząt xD

status 3461668
8262383
Skąd: xD
Zarejestrowany: 2007-11-09

Re: Trzy slowa

Pewnego razu, kąpiąc się pod prysznicem, spojrzałem na dół i ku mojemu zdziwieniu nie miałem nic oprócz małego, cienkiego patyczka do uszu wsadzonego między palce, które były bardzo pomarszczone po długiej....

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.strzelnicabydgoszcz.pun.pl www.wyspa-totalnej-porazki.pun.pl www.ega.pun.pl www.bollywood-indie.pun.pl www.bso2d.pun.pl