Forum klasy IIIc

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#16 2007-11-09 22:03:42

NiNiX

Użytkownik

Skąd: Tam, Tu, Wszędzie xD
Zarejestrowany: 2007-11-09

Re: Trzy slowa

Gdy byłem mały miałem małe raczki i wtedy postanowiłem pakować na siłce i poszedłem do Matysa aby dał mi mete, ale on powiedział że już całą wykorzystał i mam isc do doktora aby on amputował mu ręce, niestety operacja nie udała się i masz reece na plecach, ale Piotrek sie nie załamał i zapisał się na pływalnie ponieważ miał skrzela . . . ;p


"Ja to biore modem i po nim skacze po pierwsze bo to jest skutek mojego dead a nastepnie wale w klawiature az guziki wyskakuja. Ide spac a potem naprawiam all i dalej expie 12h na dobe." xD

Offline

 

#17 2007-11-09 22:05:41

DuDzia

Pogromca Zwierząt xD

status 3461668
8262383
Skąd: xD
Zarejestrowany: 2007-11-09

Re: Trzy slowa

Gdy byłem mały miałem małe raczki i wtedy postanowiłem pakować na siłce i poszedłem do Matysa aby dał mi mete, ale on powiedział że już całą wykorzystał i mam isc do doktora aby on amputował mu ręce, niestety operacja nie udała się i masz reece na plecach, ale Piotrek sie nie załamał i zapisał się na pływalnie aby sie utopic i ....

Offline

 

#18 2007-11-09 22:05:53

matyS

Spammer no.1

Skąd: Przed klawiaturą
Zarejestrowany: 2007-11-09
WWW

Re: Trzy slowa

Gdy byłem mały miałem małe raczki i wtedy postanowiłem pakować na siłce i poszedłem do Matysa aby dał mi mete, ale on powiedział że już całą wykorzystał i mam isc do doktora aby on amputował mu ręce, niestety operacja nie udała się i masz reece na plecach, ale Piotrek sie nie załamał i zapisał się na pływalnie ponieważ miał skrzela i szło mu juz dobrze, ale..


WWW.PAJACYK.PL

Offline

 

#19 2007-11-09 22:08:50

DuDzia

Pogromca Zwierząt xD

status 3461668
8262383
Skąd: xD
Zarejestrowany: 2007-11-09

Re: Trzy slowa

matys on mial sie utopic

Offline

 

#20 2007-11-09 22:10:01

matyS

Spammer no.1

Skąd: Przed klawiaturą
Zarejestrowany: 2007-11-09
WWW

Re: Trzy slowa

ale rysiu mial inaczej.. sorki ale zostane przy opcji rysia bo moze byc wiecej kombinacji ;D


WWW.PAJACYK.PL

Offline

 

#21 2007-11-09 22:13:59

NiNiX

Użytkownik

Skąd: Tam, Tu, Wszędzie xD
Zarejestrowany: 2007-11-09

Re: Trzy slowa

Gdy byłem mały miałem małe raczki i wtedy postanowiłem pakować na siłce i poszedłem do Matysa aby dał mi mete, ale on powiedział że już całą wykorzystał i mam isc do doktora aby on amputował mu ręce, niestety operacja nie udała się i masz reece na plecach, ale Piotrek sie nie załamał i zapisał się na pływalnie ponieważ miał skrzela i szło mu juz dobrze, ale zgubił gacie po tacie . . .


"Ja to biore modem i po nim skacze po pierwsze bo to jest skutek mojego dead a nastepnie wale w klawiature az guziki wyskakuja. Ide spac a potem naprawiam all i dalej expie 12h na dobe." xD

Offline

 

#22 2007-11-09 22:22:54

Tomus

Zło---> Tibia Player

Zarejestrowany: 2007-11-09

Re: Trzy slowa

Gdy byłem mały miałem małe raczki i wtedy postanowiłem pakować na siłce i poszedłem do Matysa aby dał mi mete, ale on powiedział że już całą wykorzystał i mam iść do doktora aby on amputował mu ręce, niestety operacja nie udała się i masz ręce na plecach, ale Piotrek sie nie załamał i zapisał się na pływalnie ponieważ miał skrzela i szło mu już dobrze, ale zgubił gacie po tacie, zgubił też mózg

Offline

 

#23 2007-11-09 22:25:47

NiNiX

Użytkownik

Skąd: Tam, Tu, Wszędzie xD
Zarejestrowany: 2007-11-09

Re: Trzy slowa

Gdy byłem mały miałem małe raczki i wtedy postanowiłem pakować na siłce i poszedłem do Matysa aby dał mi mete, ale on powiedział że już całą wykorzystał i mam iść do doktora aby on amputował mu ręce, niestety operacja nie udała się i masz ręce na plecach, ale Piotrek sie nie załamał i zapisał się na pływalnie ponieważ miał skrzela i szło mu już dobrze, ale zgubił gacie po tacie, zgubił też mózg kolegi Czesia . . .


"Ja to biore modem i po nim skacze po pierwsze bo to jest skutek mojego dead a nastepnie wale w klawiature az guziki wyskakuja. Ide spac a potem naprawiam all i dalej expie 12h na dobe." xD

Offline

 

#24 2007-11-10 09:14:30

DuDzia

Pogromca Zwierząt xD

status 3461668
8262383
Skąd: xD
Zarejestrowany: 2007-11-09

Re: Trzy slowa

Gdy byłem mały miałem małe raczki i wtedy postanowiłem pakować na siłce i poszedłem do Matysa aby dał mi mete, ale on powiedział że już całą wykorzystał i mam iść do doktora aby on amputował mu ręce, niestety operacja nie udała się i masz ręce na plecach, ale Piotrek sie nie załamał i zapisał się na pływalnie ponieważ miał skrzela i szło mu już dobrze, ale zgubił gacie po tacie, zgubił też mózg kolegi Czesia a Czesio złapał muche i ...

Offline

 

#25 2007-11-10 09:56:45

matyS

Spammer no.1

Skąd: Przed klawiaturą
Zarejestrowany: 2007-11-09
WWW

Re: Trzy slowa

Gdy byłem mały miałem małe raczki i wtedy postanowiłem pakować na siłce i poszedłem do Matysa aby dał mi mete, ale on powiedział że już całą wykorzystał i mam iść do doktora aby on amputował mu ręce, niestety operacja nie udała się i masz ręce na plecach, ale Piotrek sie nie załamał i zapisał się na pływalnie ponieważ miał skrzela i szło mu już dobrze, ale zgubił gacie po tacie, zgubił też mózg kolegi Czesia a Czesio złapał muche i zgwałcił ją, a potem..


WWW.PAJACYK.PL

Offline

 

#26 2007-11-10 10:11:26

NiNiX

Użytkownik

Skąd: Tam, Tu, Wszędzie xD
Zarejestrowany: 2007-11-09

Re: Trzy slowa

Gdy byłem mały miałem małe raczki i wtedy postanowiłem pakować na siłce i poszedłem do Matysa aby dał mi mete, ale on powiedział że już całą wykorzystał i mam iść do doktora aby on amputował mu ręce, niestety operacja nie udała się i masz ręce na plecach, ale Piotrek sie nie załamał i zapisał się na pływalnie ponieważ miał skrzela i szło mu już dobrze, ale zgubił gacie po tacie, zgubił też mózg kolegi Czesia a Czesio złapał muche i zgwałcił ją, a potem zapalił skręta i


"Ja to biore modem i po nim skacze po pierwsze bo to jest skutek mojego dead a nastepnie wale w klawiature az guziki wyskakuja. Ide spac a potem naprawiam all i dalej expie 12h na dobe." xD

Offline

 

#27 2007-11-10 11:56:41

matyS

Spammer no.1

Skąd: Przed klawiaturą
Zarejestrowany: 2007-11-09
WWW

Re: Trzy slowa

Gdy byłem mały miałem małe raczki i wtedy postanowiłem pakować na siłce i poszedłem do Matysa aby dał mi mete, ale on powiedział że już całą wykorzystał i mam iść do doktora aby on amputował mu ręce, niestety operacja nie udała się i masz ręce na plecach, ale Piotrek sie nie załamał i zapisał się na pływalnie ponieważ miał skrzela i szło mu już dobrze, ale zgubił gacie po tacie, zgubił też mózg kolegi Czesia a Czesio złapał muche i zgwałcił ją, a potem zapalił skręta i zrobiło mu się źle..


WWW.PAJACYK.PL

Offline

 

#28 2007-11-10 12:17:06

DuDzia

Pogromca Zwierząt xD

status 3461668
8262383
Skąd: xD
Zarejestrowany: 2007-11-09

Re: Trzy slowa

Gdy byłem mały miałem małe raczki i wtedy postanowiłem pakować na siłce i poszedłem do Matysa aby dał mi mete, ale on powiedział że już całą wykorzystał i mam iść do doktora aby on amputował mu ręce, niestety operacja nie udała się i masz ręce na plecach, ale Piotrek sie nie załamał i zapisał się na pływalnie ponieważ miał skrzela i szło mu już dobrze, ale zgubił gacie po tacie, zgubił też mózg kolegi Czesia a Czesio złapał muche i zgwałcił ją, a potem zapalił skręta i zrobiło mu się źle bo musiał zrobic kupe i

Offline

 

#29 2007-11-10 12:23:37

Sobot

Użytkownik

974966
Skąd: Komórka pod schodami^^
Zarejestrowany: 2007-11-09
WWW

Re: Trzy slowa

Gdy byłem mały miałem małe raczki i wtedy postanowiłem pakować na siłce i poszedłem do Matysa aby dał mi mete, ale on powiedział że już całą wykorzystał i mam iść do doktora aby on amputował mu ręce, niestety operacja nie udała się i masz ręce na plecach, ale Piotrek sie nie załamał i zapisał się na pływalnie ponieważ miał skrzela i szło mu już dobrze, ale zgubił gacie po tacie, zgubił też mózg kolegi Czesia a Czesio złapał muche i zgwałcił ją, a potem zapalił skręta i zrobiło mu się źle bo musiał zrobic kupe i zapomniał, że


Ja Yeti!^^

Offline

 

#30 2007-11-10 12:27:20

Tomus

Zło---> Tibia Player

Zarejestrowany: 2007-11-09

Re: Trzy slowa

Gdy byłem mały miałem małe raczki i wtedy postanowiłem pakować na siłce i poszedłem do Matysa aby dał mi mete, ale on powiedział że już całą wykorzystał i mam iść do doktora aby on amputował mu ręce, niestety operacja nie udała się i masz ręce na plecach, ale Piotrek sie nie załamał i zapisał się na pływalnie ponieważ miał skrzela i szło mu już dobrze, ale zgubił gacie po tacie, zgubił też mózg kolegi Czesia a Czesio złapał muche i zgwałcił ją, a potem zapalił skręta i zrobiło mu się źle bo musiał zrobic kupe i zapomniał, że ma skrake

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.asg-lubliniec.pun.pl www.mytheraots.pun.pl www.plklwl.pun.pl www.shounenforum.pun.pl www.naszaklasa2c.pun.pl