Forum klasy IIIc


#31 2007-11-10 12:29:56

Kajdaa

Użytkownik

status 5473266
2567471
Skąd: Daleko od Ciebie :P
Zarejestrowany: 2007-11-10
WWW

Re: Trzy slowa

Gdy byłem mały miałem małe raczki i wtedy postanowiłem pakować na siłce i poszedłem do Matysa aby dał mi mete, ale on powiedział że już całą wykorzystał i mam iść do doktora aby on amputował mu ręce, niestety operacja nie udała się i masz ręce na plecach, ale Piotrek sie nie załamał i zapisał się na pływalnie ponieważ miał skrzela i szło mu już dobrze, ale zgubił gacie po tacie, zgubił też mózg kolegi Czesia a Czesio złapał muche i zgwałcił ją, a potem zapalił skręta i zrobiło mu się źle bo musiał zrobic kupe i zapomniał, że ma srake, zatwardzenie i kiłę xD


A ona nie ma wacka !

Offline

 

#32 2007-11-10 14:08:07

NiNiX

Użytkownik

Skąd: Tam, Tu, Wszędzie xD
Zarejestrowany: 2007-11-09

Re: Trzy slowa

Gdy byłem mały miałem małe raczki i wtedy postanowiłem pakować na siłce i poszedłem do Matysa aby dał mi mete, ale on powiedział że już całą wykorzystał i mam iść do doktora aby on amputował mu ręce, niestety operacja nie udała się i masz ręce na plecach, ale Piotrek sie nie załamał i zapisał się na pływalnie ponieważ miał skrzela i szło mu już dobrze, ale zgubił gacie po tacie, zgubił też mózg kolegi Czesia a Czesio złapał muche i zgwałcił ją, a potem zapalił skręta i zrobiło mu się źle bo musiał zrobic kupe i zapomniał, że ma srake, zatwardzenie i kiłę, ogólnie mówiąc miał fajnie ale


"Ja to biore modem i po nim skacze po pierwsze bo to jest skutek mojego dead a nastepnie wale w klawiature az guziki wyskakuja. Ide spac a potem naprawiam all i dalej expie 12h na dobe." xD

Offline

 

#33 2007-11-10 14:30:07

Kajdaa

Użytkownik

status 5473266
2567471
Skąd: Daleko od Ciebie :P
Zarejestrowany: 2007-11-10
WWW

Re: Trzy slowa

Gdy byłem mały miałem małe raczki i wtedy postanowiłem pakować na siłce i poszedłem do Matysa aby dał mi mete, ale on powiedział że już całą wykorzystał i mam iść do doktora aby on amputował mu ręce, niestety operacja nie udała się i masz ręce na plecach, ale Piotrek sie nie załamał i zapisał się na pływalnie ponieważ miał skrzela i szło mu już dobrze, ale zgubił gacie po tacie, zgubił też mózg kolegi Czesia a Czesio złapał muche i zgwałcił ją, a potem zapalił skręta i zrobiło mu się źle bo musiał zrobic kupe i zapomniał, że ma srake, zatwardzenie i kiłę, ogólnie mówiąc miał fajnie ale Piotrusiowi było smutno


A ona nie ma wacka !

Offline

 

#34 2007-11-10 14:57:34

adzia

Użytkownik

2895562
Zarejestrowany: 2007-11-10
WWW

Re: Trzy slowa

Gdy byłem mały miałem małe raczki i wtedy postanowiłem pakować na siłce i poszedłem do Matysa aby dał mi mete, ale on powiedział że już całą wykorzystał i mam iść do doktora aby on amputował mu ręce, niestety operacja nie udała się i masz ręce na plecach, ale Piotrek sie nie załamał i zapisał się na pływalnie ponieważ miał skrzela i szło mu już dobrze, ale zgubił gacie po tacie, zgubił też mózg kolegi Czesia a Czesio złapał muche i zgwałcił ją, a potem zapalił skręta i zrobiło mu się źle bo musiał zrobic kupe i zapomniał, że ma srake, zatwardzenie i kiłę, ogólnie mówiąc miał fajnie ale Piotrusiowi było smutno i miał wahania nastrojów


Good Faces - Lodziarnia.mp3

Offline

 

#35 2007-11-10 15:15:01

Kajdaa

Użytkownik

status 5473266
2567471
Skąd: Daleko od Ciebie :P
Zarejestrowany: 2007-11-10
WWW

Re: Trzy slowa

Gdy byłem mały miałem małe raczki i wtedy postanowiłem pakować na siłce i poszedłem do Matysa aby dał mi mete, ale on powiedział że już całą wykorzystał i mam iść do doktora aby on amputował mu ręce, niestety operacja nie udała się i masz ręce na plecach, ale Piotrek sie nie załamał i zapisał się na pływalnie ponieważ miał skrzela i szło mu już dobrze, ale zgubił gacie po tacie, zgubił też mózg kolegi Czesia a Czesio złapał muche i zgwałcił ją, a potem zapalił skręta i zrobiło mu się źle bo musiał zrobic kupe i zapomniał, że ma srake, zatwardzenie i kiłę, ogólnie mówiąc miał fajnie ale Piotrusiowi było smutno i miał wahania nastrojów i postanowił wziąść Deprim [taki lek na depresję jakby ktoś nie wiedział xD]


A ona nie ma wacka !

Offline

 

#36 2007-11-10 15:58:23

NiNiX

Użytkownik

Skąd: Tam, Tu, Wszędzie xD
Zarejestrowany: 2007-11-09

Re: Trzy slowa

Gdy byłem mały miałem małe raczki i wtedy postanowiłem pakować na siłce i poszedłem do Matysa aby dał mi mete, ale on powiedział że już całą wykorzystał i mam iść do doktora aby on amputował mu ręce, niestety operacja nie udała się i masz ręce na plecach, ale Piotrek sie nie załamał i zapisał się na pływalnie ponieważ miał skrzela i szło mu już dobrze, ale zgubił gacie po tacie, zgubił też mózg kolegi Czesia a Czesio złapał muche i zgwałcił ją, a potem zapalił skręta i zrobiło mu się źle bo musiał zrobic kupe i zapomniał, że ma srake, zatwardzenie i kiłę, ogólnie mówiąc miał fajnie ale Piotrusiowi było smutno i miał wahania nastrojów i postanowił wziąść Deprim ale to nie pomogło więc . . . ;]


"Ja to biore modem i po nim skacze po pierwsze bo to jest skutek mojego dead a nastepnie wale w klawiature az guziki wyskakuja. Ide spac a potem naprawiam all i dalej expie 12h na dobe." xD

Offline

 

#37 2007-11-10 16:34:54

matyS

Spammer no.1

Skąd: Przed klawiaturą
Zarejestrowany: 2007-11-09
WWW

Re: Trzy slowa

Gdy byłem mały miałem małe raczki i wtedy postanowiłem pakować na siłce i poszedłem do Matysa aby dał mi mete, ale on powiedział że już całą wykorzystał i mam iść do doktora aby on amputował mu ręce, niestety operacja nie udała się i masz ręce na plecach, ale Piotrek sie nie załamał i zapisał się na pływalnie ponieważ miał skrzela i szło mu już dobrze, ale zgubił gacie po tacie, zgubił też mózg kolegi Czesia a Czesio złapał muche i zgwałcił ją, a potem zapalił skręta i zrobiło mu się źle bo musiał zrobic kupe i zapomniał, że ma srake, zatwardzenie i kiłę, ogólnie mówiąc miał fajnie ale Piotrusiowi było smutno i miał wahania nastrojów i postanowił wziąść Deprim ale to nie pomogło więc rzucił się z mostu, ale..


WWW.PAJACYK.PL

Offline

 

#38 2007-11-10 16:41:20

Kajdaa

Użytkownik

status 5473266
2567471
Skąd: Daleko od Ciebie :P
Zarejestrowany: 2007-11-10
WWW

Re: Trzy slowa

Gdy byłem mały miałem małe raczki i wtedy postanowiłem pakować na siłce i poszedłem do Matysa aby dał mi mete, ale on powiedział że już całą wykorzystał i mam iść do doktora aby on amputował mu ręce, niestety operacja nie udała się i masz ręce na plecach, ale Piotrek sie nie załamał i zapisał się na pływalnie ponieważ miał skrzela i szło mu już dobrze, ale zgubił gacie po tacie, zgubił też mózg kolegi Czesia a Czesio złapał muche i zgwałcił ją, a potem zapalił skręta i zrobiło mu się źle bo musiał zrobic kupe i zapomniał, że ma srake, zatwardzenie i kiłę, ogólnie mówiąc miał fajnie ale Piotrusiowi było smutno i miał wahania nastrojów i postanowił wziąść Deprim ale to nie pomogło więc rzucił się z mostu, ale jechała śmieciara i do niej wpadł i nic mu się nie stało [sory, że tak dużo słów ^^]


A ona nie ma wacka !

Offline

 

#39 2007-11-10 17:00:40

matyS

Spammer no.1

Skąd: Przed klawiaturą
Zarejestrowany: 2007-11-09
WWW

Re: Trzy slowa

Gdy byłem mały miałem małe raczki i wtedy postanowiłem pakować na siłce i poszedłem do Matysa aby dał mi mete, ale on powiedział że już całą wykorzystał i mam iść do doktora aby on amputował mu ręce, niestety operacja nie udała się i masz ręce na plecach, ale Piotrek sie nie załamał i zapisał się na pływalnie ponieważ miał skrzela i szło mu już dobrze, ale zgubił gacie po tacie, zgubił też mózg kolegi Czesia a Czesio złapał muche i zgwałcił ją, a potem zapalił skręta i zrobiło mu się źle bo musiał zrobic kupe i zapomniał, że ma srake, zatwardzenie i kiłę, ogólnie mówiąc miał fajnie ale Piotrusiowi było smutno i miał wahania nastrojów i postanowił wziąść Deprim ale to nie pomogło więc rzucił się z mostu, ale jechała śmieciara i do niej wpadł i nic mu się nie stało. Znalazł w niej banana, który..


WWW.PAJACYK.PL

Offline

 

#40 2007-11-10 19:09:59

DuDzia

Pogromca Zwierząt xD

status 3461668
8262383
Skąd: xD
Zarejestrowany: 2007-11-09

Re: Trzy slowa

Gdy byłem mały miałem małe raczki i wtedy postanowiłem pakować na siłce i poszedłem do Matysa aby dał mi mete, ale on powiedział że już całą wykorzystał i mam iść do doktora aby on amputował mu ręce, niestety operacja nie udała się i masz ręce na plecach, ale Piotrek sie nie załamał i zapisał się na pływalnie ponieważ miał skrzela i szło mu już dobrze, ale zgubił gacie po tacie, zgubił też mózg kolegi Czesia a Czesio złapał muche i zgwałcił ją, a potem zapalił skręta i zrobiło mu się źle bo musiał zrobic kupe i zapomniał, że ma srake, zatwardzenie i kiłę, ogólnie mówiąc miał fajnie ale Piotrusiowi było smutno i miał wahania nastrojów i postanowił wziąść Deprim ale to nie pomogło więc rzucił się z mostu, ale jechała śmieciara i do niej wpadł i nic mu się nie stało. Znalazł w niej banana, który byl z gumka

Offline

 

#41 2007-11-10 21:30:33

adzia

Użytkownik

2895562
Zarejestrowany: 2007-11-10
WWW

Re: Trzy slowa

Gdy byłem mały miałem małe raczki i wtedy postanowiłem pakować na siłce i poszedłem do Matysa aby dał mi mete, ale on powiedział że już całą wykorzystał i mam iść do doktora aby on amputował mu ręce, niestety operacja nie udała się i masz ręce na plecach, ale Piotrek sie nie załamał i zapisał się na pływalnie ponieważ miał skrzela i szło mu już dobrze, ale zgubił gacie po tacie, zgubił też mózg kolegi Czesia a Czesio złapał muche i zgwałcił ją, a potem zapalił skręta i zrobiło mu się źle bo musiał zrobic kupe i zapomniał, że ma srake, zatwardzenie i kiłę, ogólnie mówiąc miał fajnie ale Piotrusiowi było smutno i miał wahania nastrojów i postanowił wziąść Deprim ale to nie pomogło więc rzucił się z mostu, ale jechała śmieciara i do niej wpadł i nic mu się nie stało. Znalazł w niej banana, który byl z gumka recpturką i zrobił sobie z niej procę


Good Faces - Lodziarnia.mp3

Offline

 

#42 2007-11-10 21:36:37

Tomus

Zło---> Tibia Player

Zarejestrowany: 2007-11-09

Re: Trzy slowa

Gdy byłem mały miałem małe raczki i wtedy postanowiłem pakować na siłce i poszedłem do Matysa aby dał mi mete, ale on powiedział że już całą wykorzystał i mam iść do doktora aby on amputował mu ręce, niestety operacja nie udała się i masz ręce na plecach, ale Piotrek sie nie załamał i zapisał się na pływalnie ponieważ miał skrzela i szło mu już dobrze, ale zgubił gacie po tacie, zgubił też mózg kolegi Czesia a Czesio złapał muche i zgwałcił ją, a potem zapalił skręta i zrobiło mu się źle bo musiał zrobic kupe i zapomniał, że ma srake, zatwardzenie i kiłę, ogólnie mówiąc miał fajnie ale Piotrusiowi było smutno i miał wahania nastrojów i postanowił wziąść Deprim ale to nie pomogło więc rzucił się z mostu, ale jechała śmieciara i do niej wpadł i nic mu się nie stało. Znalazł w niej banana, który byl z gumka recepturką i zrobił sobie z niej procę i zabił  mamę i tatę krzeslem ponieważ

Offline

 

#43 2007-11-10 21:41:57

adzia

Użytkownik

2895562
Zarejestrowany: 2007-11-10
WWW

Re: Trzy slowa

Gdy byłem mały miałem małe raczki i wtedy postanowiłem pakować na siłce i poszedłem do Matysa aby dał mi mete, ale on powiedział że już całą wykorzystał i mam iść do doktora aby on amputował mu ręce, niestety operacja nie udała się i masz ręce na plecach, ale Piotrek sie nie załamał i zapisał się na pływalnie ponieważ miał skrzela i szło mu już dobrze, ale zgubił gacie po tacie, zgubił też mózg kolegi Czesia a Czesio złapał muche i zgwałcił ją, a potem zapalił skręta i zrobiło mu się źle bo musiał zrobic kupe i zapomniał, że ma srake, zatwardzenie i kiłę, ogólnie mówiąc miał fajnie ale Piotrusiowi było smutno i miał wahania nastrojów i postanowił wziąść Deprim ale to nie pomogło więc rzucił się z mostu, ale jechała śmieciara i do niej wpadł i nic mu się nie stało. Znalazł w niej banana, który byl z gumka recepturką i zrobił sobie z niej procę i zabił  mamę i tatę krzeslem ponieważ za dużo grał w Tibie


Good Faces - Lodziarnia.mp3

Offline

 

#44 2007-11-10 21:57:24

matyS

Spammer no.1

Skąd: Przed klawiaturą
Zarejestrowany: 2007-11-09
WWW

Re: Trzy slowa

Gdy byłem mały miałem małe raczki i wtedy postanowiłem pakować na siłce i poszedłem do Matysa aby dał mi mete, ale on powiedział że już całą wykorzystał i mam iść do doktora aby on amputował mu ręce, niestety operacja nie udała się i masz ręce na plecach, ale Piotrek sie nie załamał i zapisał się na pływalnie ponieważ miał skrzela i szło mu już dobrze, ale zgubił gacie po tacie, zgubił też mózg kolegi Czesia a Czesio złapał muche i zgwałcił ją, a potem zapalił skręta i zrobiło mu się źle bo musiał zrobic kupe i zapomniał, że ma srake, zatwardzenie i kiłę, ogólnie mówiąc miał fajnie ale Piotrusiowi było smutno i miał wahania nastrojów i postanowił wziąść Deprim ale to nie pomogło więc rzucił się z mostu, ale jechała śmieciara i do niej wpadł i nic mu się nie stało. Znalazł w niej banana, który byl z gumka recepturką i zrobił sobie z niej procę i zabił  mamę i tatę krzeslem ponieważ za dużo grał w Tibie. Został wydalony do sierocińca, gdzie poznał..


WWW.PAJACYK.PL

Offline

 

#45 2007-11-10 22:09:45

DuDzia

Pogromca Zwierząt xD

status 3461668
8262383
Skąd: xD
Zarejestrowany: 2007-11-09

Re: Trzy slowa

Gdy byłem mały miałem małe raczki i wtedy postanowiłem pakować na siłce i poszedłem do Matysa aby dał mi mete, ale on powiedział że już całą wykorzystał i mam iść do doktora aby on amputował mu ręce, niestety operacja nie udała się i masz ręce na plecach, ale Piotrek sie nie załamał i zapisał się na pływalnie ponieważ miał skrzela i szło mu już dobrze, ale zgubił gacie po tacie, zgubił też mózg kolegi Czesia a Czesio złapał muche i zgwałcił ją, a potem zapalił skręta i zrobiło mu się źle bo musiał zrobic kupe i zapomniał, że ma srake, zatwardzenie i kiłę, ogólnie mówiąc miał fajnie ale Piotrusiowi było smutno i miał wahania nastrojów i postanowił wziąść Deprim ale to nie pomogło więc rzucił się z mostu, ale jechała śmieciara i do niej wpadł i nic mu się nie stało. Znalazł w niej banana, który byl z gumka recepturką i zrobił sobie z niej procę i zabił  mamę i tatę krzeslem ponieważ za dużo grał w Tibie. Został wydalony do sierocińca, gdzie poznał sexi dominkia lecz

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.asg-lubliniec.pun.pl www.plklwl.pun.pl www.im09-13.pun.pl www.shounenforum.pun.pl www.mytheraots.pun.pl